جشنواره فروش اقساطی کولر گازی جنرال گلد

ویژه کارمندان دولتی - ۳ ماهه، ۶ ماهه و ۸ ماهه

لیست قیمت اقساط جنرال گلد - ۳ ماهه

لیست قیمت اقساط جنرال گلد - ۶ ماهه

مشاوره و خرید: ۰۹۱۹۵۵۳۷۵۷۲

لیست قیمت اقساط جنرال گلد - ۸ ماهه

مشاوره و خرید: ۰۹۱۹۵۵۳۷۵۷۲

اطلاعاتی درباره فروش اقساطی کولر گازی

کولر گازی یکی از ملزومات منزل است که نمی‌توان اهمیت آن را نادیده گرفت. بدون شک می‌توان گفت یکی از پرکاربردترین وسایل منزل که بطور چهار فصل و در طول روز از آن استفاده می‌کنیم کولر گازی اسپلیت است.

از آنجا که کولر گازی های جنرال گلد قیمت نسبتا بالایی دارند، تصمیم به فروش اقساطی کولر گازی گرفتیم که در نهایت مصرف کنندگان بتوانند برند خوب را در منزل داشته باشند. فروشگاه های آنلاین و حضوری زیادی در سراسر ایران وجود دارند که شرایط فروش اقساطی کولر گازی و فروش نقدی آن را در اختیار خریداران خود قرار می‌دهند.

خرید کولر گازی قسطی در تهران و سراسر ایران

قبل از خرید هر نوع کولر گازی باید چند مورد از مهم ترین مواردی که هنگام خرید اسپلیت باید به آن توجه نشان دهید، (اصالت کالا)، (گارانتی معتبر) و (انتخاب درست کالا) است. دستگاه های کولر گازی جنرال گلد که ما در General-Gold.ir به فروش می‌رسانیم از گمرک جمهوری اسلامی ایران وارد شده و دارای شناسه کالا، کد رهگیری و برگه سبز می‌باشند. همچنین دارای گارانتی رسمی مدیا شتاب است که در سامانه جامع گارانتی قابل استعلام می‌باشد. تیم مشاوره و پشتیبانی جنرال گلد آماده پاسخگویی به تمامی مشتریان می‌باشد که بعد از نیازسنجی، مشاوره و کارشناسی منزل شما بهترین کولر گازی را برای شما انتخاب کنند.

معروف ترین مدل های کولر گازی جنرال گلد ۵ مدل هستند. مدل پلاتینیوم، مدل تیتانیوم، مدل آلترا، مدل ویتالی و مدل اکو که شما می‌توانید همه مدل ها را با شرایط اقساط خرید کنید.

از طرفی دیگر کولر گازی های اقساطی جنرال گلد در سایز های ۹۰۰۰، ۱۲۰۰۰، ۱۸۰۰۰، ۲۴۰۰۰، ۳۰۰۰۰، ۳۶۰۰۰، ۴۸۰۰۰ و ۶۰۰۰۰ تولید شده اند که با توجه به فضایی که دارید و مشاوره ای که از تیم پشتیبانی جنرال گلد دریافت می‌کنید، می‌توانید سایز کولر گازی را انتخاب کنید.

البته کولر گازی های جنرال گلد در دو سری اینورتر و معمولی موجود هستند. کولر گازی های اینورتر مصرف برق کمتری اما قیمت بالاتری دارند. اگر قبض برق شما ماهیانه کمتر از ۲۰۰ هزار تومان می‌باشد، کولر گازی معمولی انتخاب کنید. کولر گازی های معمولی رده انرژی A دارند و بسیار مصرف برق ایده آل و خوبی دارند. اگر در مکان تجاری هستید و قبض برق در منطقه شما بالا حساب می‌شود، می‌توانید کولر گازی اینورتر انتخاب کنید.

بعد از شناخت کافی از انواع کولر گازی ها و انتخاب کولر گازی مورد نظر خود به فروشگاه هایی که شرایط فروش اقساطی کولر یا فروش نقدی آن را در اختیار شما قرار داده مراجعه کرده و دستگاه مورد نظر خود را تهیه کنید. همچنین از طریق سایت رسمی جنرال گلد می‌توانید خرید خود را نهایی کنید.