انواع اسپلیت جنرال گلد

یکی از پر فروش ترین کولر های گازی، کولر های گازی با برند جنرال گلد است. از آنجایی این برند که در انواع، طرح ها و مدل های مختلف تولید شده اند .  حال سوال مخاطب این است کدام مدل از کولر های گازی جنرال گلد برای خرید مناسب و فروش بالایی دارد؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است بدانید همه مدل های کولر های گازی جنرال گلد پر فروش است ولی کولر های گازی جنرال گلد اسپلیت فروش بیشتری نسبت به دیگر مدل های جنرال گلد دارند . اما چرا ؟ با ما همراه باشید.

اسپلیت چیست؟

اسپلیت کلمه ای انگلیسی است که معنای جدا بودن دارد . اما چرا واژه  اسپلیت را برای کولر های گازی جنرال گلد استفاده کرده اند؟

کولر های گازی جنرال گلد مدل اسپلیت از دو پنل خارجی و پنل داخلی تشکیل شده اند. از این به این مدل از کولر های گازی اسپلیت گفته می شود. کولر های گازی اسپلیت از یک ویژگی مهم برخوردار هستند که دیگر کولر های گازی جنرال گلد این ویژگی را ندارند . این ویژگی مهم باعث به وجود آمدن توان حفظ دما در مناسب ترین حالت کولر های گازی ی شود.به گونه ای که دمای اتاق از یک حد خاصی فراتر نمی رود و بی درستی ثابت می ماند.

اسپلیت چیست؟

کولر های گازی اسپلیت یکی از محصولات کارآمد در فصل تابستان شده اند که نه تنها در خانه ها و منازل یافت می شوند بلکه در مغازه های فروش اجناس ، پاساژ ها ، فروشگاه ها و… از این محصول با کیفیت استفاده می شود. کولر های گازی جنرال گلد از کمترین میزان برق مصرفی برخوردار هستند.

کولر های گازی جنرال گلد از تهویه مناسب برخوردار هستند و کمترین میزان انرژی مصرفی دارند چرا که کولر های گازی جنرال گلد اسپلیت مجهز به فناوری اینورتر نیز هستند از این رو شما در این مدل از کولر های گازی می توانید کمترین میزان برق مصرفی و کم صدا بودن را مشاهده کنید.

کولر های گازی جنرال کلد اسپلیت در چهار فصل سال مورد استفاده قرار می گیرند اما چگونه؟ کولر های گازی جنرال گلد دو حالته از قابلیت سرمایشی در فصول گرم سال و قابلیت گرمایشی در فصول سرد سال برخوردار هستند. همچنین از این کولر ها می توانید به عنوان دستگاه تهویه هوا استفاده کنید.

یکی از ویژگی های بسیار مهم کولر های گازی جنرال گلد اسپلیت می توان به وجود فیلتر اشاره کرد . فیلتر موجود در کولر های گازی جنرال گلد به پاک سازی هوایی که به داخل محیط پرتاب می شود نقش دارد . از این رو شما می توانید هوای پاک و سالمی را با کولر های گازی اسپلیت مشاهده کنید.

انواع کولر های گازی اسپلیت جنرال گلد

کولر های گازی جنرال گلد در سه نوع وجود دارند که در لیست زیر می توانید انواع کولر های گازی اسپلیت را مشاهده کنید:

 • کولر گازی اسپلیت جنرال گلد آلترا
 • کولر گازی اسپلیت جنرال گلد تیتانیوم
 • کولر گازی اسپلیت جنرال گلد دلتا

کولر گازی اسپلیت جنرال گلد آلترا

کولر های گازی اسپلیت آلترا جنرال گلد از گاز R22 برای تامین انرژی استفاده می کنند و به صورت دو حالته سرمایشی و گرمایشی در بازار وجود دارند. از جمله ویژگی های کولر های گازی اسپلیت جنرال گلد التزا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از گاز خنک کنند و قوی
 • رادیاتور مسی
 • مجهز به کمپرسور پیستونی KK
 • توانایی فعالیت در مناطق بسیار گرم تا ۶۵ درجه سانتی گراد
 • حالت تمیز کردن خودکار
 • حالت پرتاب باد چهار طرفه و… از جمله ویژگی های بارز کولر های گازی آلترا به شمار می روند.

کولر های گازی اسپلیت آلترا نیز همانند دیگر کولر های گازی تکنولوژی کشور تایلند و مونتاژ شده در کور چین هستند از این از نظر کیفی بسیار کارآمد هستند.

انواع کولر های گازی اسپلیت جنرال گلد

کولر گازی اسپلیت جنرال گلد تیتانیوم

کولر های گازی تیتانیوم جنرال گلد از دیگر کولر های اسپلیت جنرال گلد است که از دو پنل داخلی و خارجی تشکیل شده است. این مدل از کولر های گازی جنرال گلد از گاز R410a استفاده می کنند که این گاز از جمله گازی هایی است که به محیط زیست آسیب نمی رسانند و بسیار کم مصرف هستند. از جمله دیگر قابلیت های کولر های گازی جنرال گلد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کمپرسور روتاری
 • مناسب برای مناطق معتدل
 • حالت اتوماتیک
 • حالت فن
 • گاز استفاده شده R410a
 • پرتاب باد تا هشت متر و… از جمله چند نمونه از ویژگی های بارز کولر های گازی تیتانیوم جنرال گلد به سمار می روند.

کولر گازی اسپلیت جنرال گلد دلتا

کولر های گازی اسپلیت دلتا به صورت دو حالته به فروش می رسند که قابلیت گرمایشی در فصل زمستان و قابلیت سرمایشی در فصل تابستان دارد. کولر گازی اسپلیت دلتا همانند کولر گازی اسپلیت تیتانیوم از گاز R410a برای تامین انرژی استفاده می کنند. این مدل از کولز گازی از قطعات رادیاتور و آواپراتور مسی تشکیل شده است. از جمله دیگر ویژگی های کولر های اسپلیت جنرال گلد دلتا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مناسب برای مناطق معتدل آب و هوایی
 • مجهزبه حالت خواب
 • گاز مصرفی R410a
 • مجهز به سیستم تایمر
 • حالت باد چهار طرفه و… از جمله چند نمونه ویژگی های بارز کولر های گازی اسپلیت دلتا هستند.

شما می توانید انواع  کولر های گازی اسپلیت یاد شده در این مطلب را با مراجعه به نمایندگی های رسمی و معتبر جنرال گلد و همچنین مراجعه به وب سایت رسمی جنرال گلد محصولات موجود در سایت را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با اقساط شش ماهه خریداری کنید.

انواع کولر های گازی اسپلیت جنرال گلد

کلام آخر

برند جنرال گلد  برای یکی از کمپانی های بزرگ به نام جنرال گلد است  که این کمپانی  تولید کننده انواع سیستم های تهویه مطبوع در انواع مدل ها در سطح وسیع با انواع کاربرد های متنوع  است . این کولر ها حاصل  ساخت  کشور های تایلند و مونتاژ بی عیب و نقص چین است  که در مطلب بالا به برسی  موارد مربوطه در رابطه با  نمایندگی های کولر های گازی جنرال گلد در ایران و همچنین چگونگی نمایندگی انحصاری گرفتن این برند با جزئیات کامل  پرداختیم.

هم چنین  شما می توانید با بررسی دقیق هر یک از ویژگی های محصولات سرمایشی و گرمایشی جنرال گلد در قسمت محصولات بهترین انتخاب  خود را انجام داده و خرید خود را از سایت رسمی این برند گلد انجام دهید.

3 دیدگاه برای “انواع اسپلیت جنرال گلد

 1. اشتراک‌ها: کامل ترین اطلاعات در رابطه با کولر گازی جنرال گلد - جنرال گلد

 2. اشتراک‌ها: کولر گازی جنرال گلد_مزایای کولر گازی جنرال_معایب کولر گازی جنرال گلد_انواع کولر گازی جنرال گلد - جنرال گلد

 3. اشتراک‌ها: مقایسه کولر گازی جنرال گلد _ برسی کولر گازی جنرال گلد _ مزایا و معایب کولر گازی جنرال گلد - جنرال گلد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *