چرا باد کولر گازی کم و زیاد می شود؟

کولر های گازی یکی از کارآمد ترین وسایلی هستند که در تمامی فصول سال قابل استفاده هستند . اما در برخی موارد ممکن است با مشکلی جدی مواجه شوند. یکی از رایج ترین مشکلات کاربران در رابطه با کولر های گازی می توان به کم و زیاد شدن یهویی باد کولر ها اشاره کرد. با ما همراه باشید.

دلایل کم و زیاد شدن باد کولر های گازی

تأثیر باد بر عملکرد یک واحد تهویه مطبوع بسیار زیاد است. چرا که کولر های گازی به سبب فوت کردن باد گرم و باد سرد خریداری می شوند. از  این رو می توان گفت نوع باد ، تنظیم باد، قدرت باد و… در خرید کولر های گازی نقش به سزایی دارند. اما بهتر است بدانید اگر کولر گازی شما از کیفیت مناسبی برخوردار باشد . شما  به هیچ وجه این مشکل را تجربه نخواهید کرد.

شاید برایتان جالب باشد بدانید کولر های گازی جنرال گلد از جمله برند های با کیفیت در میان سایر برند ها به شمار می روند . و همچنین شما می توانید تضمین اصل بودن محصول را دریافت کنید و از کم و زیاد نشدن یهویی باد کولر خریداری شده خود مطمئن شوید.

دلیل کم و زیاد شدن باد کولر های گازی

اما در رابطه با کولر های گازی کم کیفیت و یا به عبارتی بی کیفیت می توان گفت: از جمله  برخی دلایل کم و زیاد شدن باد کولر های گازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوسانات جریانات برقی از جمله اصلی ترین ئلایلی است که ممکن است باد کولر شما کم و زیاد شود . از این رو اولین کاری که شما بایستی انجام دهید . این است که نوسانات برقی خود را چک کنید . تا در صورت وجودد مشکل ان را رفع کنید. و اگر مشکلی در نوسانات برقی نداشتید می توانید به برسی عوامل دیگر بپردازید.
  • از جمله دیگر دلایل کم و زیاد شدن باد کولر های گازی می توان به گرفتگی لوله های کولر های گازی اشاره کرد.که شما برای برسی این موضوع بایستی با نمایندگی و یا تعمیرکار تماس بگیرید و با توضیح دادن مشکل و شرایط از مشکل کولر گازی خود اطلاع یابید. از جمله دلایل گرفتگی لوله های کولر گازی می توان به رسوبات، یخ زدگی و … اشاره کرد.
  • کثیف فیلتر هوای کولر گازی می تواند یکی دیگر از دلایل کم و زیاد شدن یهویی باد باشد. چرا که فیلتر کولر گازی در مسیری قرار دارد که باد کولر از آن جا وارد محیط می شود و وظیفه این فیلتر این است که هوای خروجی را تسویه کند و هوای سالمی را وارد محیط کند. از این رو گرد و غبار زیادی در این قسمت موجب می شود تا جلوی خروج باد گرفته شود و شما با مشکل کم و زیاد شدن باد مواجهه شوید.
  • نشتی و یا انسداد لوله های کولر های گازی نیز می تواند از جمله عواملی باشند که موجب کم و زیاد شدن باد کولر گازی می شوند.
  • اگر در فصل زمستان با کم و زیاد شدن باد گرم سر و کار دارید. بایستی بدانید به احتمال زیاد اواپراتور کولر شما در اثر سرما یخ زده است و این موضوع سبب شده است تا کولر گازی شما نتواند به درستی کار کند .

میزان پرتاب باد کولر گازی

کولر های گازی بر اساس مدلی که دارند از قابلیت های متفاوتی برخوردار هستند. برای مثال کولر های گازی جنرال گلد از قابلیت های منحصر به فردی برخوردار هستند که شما نمی توانید این قابلیت ها را در سایر کولر های گازی مشاهده کنید. در رابطه با پرتاب باد در کولر های گازی جنرال گلد می توان گفت، کولر های گازی جنرال گلد تنهابرندی در بازار است که قابلیت پرتاب باد تا حدود سی متر دارد.

قابلیت میزان پرتاب باد در سایر برند تا تا حدود ۱۵ متر است یعنی این کولر های گازی توانایی خنک کردن، گرم کردن و تهویه محیط ۱۵ متری را می توانند بر عهده داشته باشند ، به گونه ای که اگر محیط شما بزرگتر از ۱۵ متر باشد ، کولر گازی برند های دیگر به جز جنرال گلد توانایی عملکرد مناسب را نخواهند داشت.

میزان پرتاب باد کولر گازی

خرید کولر های گازی جنرال گلد

کولر های گازی جنرال گلد از جمله کولر های گازی هستند که بهترین کیفیت و با این وجود مناسب ترین و کمترین قیمت را در میان سایر برند ها دارند. کولر های گازی جنرال گلد تنها محصول اصل موجود در بازار به شمار می روند. چرا که سایر برند های موجود در بازار تقلبی و ساختگی هستند. از این رو یکی از سخت ترین کار های ممکن در رابطه با خرید کولر های گازی مسئله اصل و تقلبی بودن محصول است.

اگر به دنبال خرید کولر های گازی جنرال گلد با ضمانت اصل بودن و مرجوع کالا در صورت نارضایی هستید می توانید به تنها وب سایت رسمی و معتبر جنرال گلد مراجعه کنید. و در صورت تمایل محصول مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت و اقساطی خریداری کنید.

کلام اخر

برند جنرال گلد  یکی از شرکت های تولید کننده  انواع سیستم های تهویه مطبوع در انواع مدل ها در سطح وسیع با انواع کاربرد های متنوع  است . این کولر ها حاصل  ساخت  کشور های تایلند و مونتاژ بی عیب و نقص چین است  . ما  در مطلب بالا به برسی موضوع کم و زیاد شدن باد کولر های گازی و… پرداختیم.

هم چنین  شما می توانید با بررسی دقیق هر یک از ویژگی های محصولات سرمایشی و گرمایشی جنرال گلد بهترین انتخاب  را انجام داده و خرید را از سایت رسمی این برند جنرال گلد انجام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *