مقایسه کولر های گازی جنرال گلد و کولر های گازی اجنرال

در مقایسه با برند های کولر گازی در مطالب قبلی به این نتیجه رسیدیم که تمامی برند های کولر گازی از برخی مزایا و معایب برخوردار هستند. و این موضوع انواع کولر های گازی را از یک دیگر متمایز می کند. در این مطلب از وب سایت رسمی و معتبر جنرال گلد به مقایسه کولر های گازی جنرال گلد و کولر های گازی اجنرال می پردازیم. با ما همراه باشید تا در هنگام خرید به مشکل بر نخورید.

کولر های گازی اجنرال و یا کولر های گازی جنرال گلد ؟

در رابطه با کولر های گازی جنرال گلد همان طور که می دانید ، این برند از آن جایی که محصول دو کشور تایلند و چین است می توان به صراحت گفت از بهترین کیفیت برخوردار است. همچنین علاوه بر اینکه می توان گفت کولر های گازی جنرال گلد از طراحی و مهندسی فوق العاده بهره مند هستند  از قطعات فوق العاده با کیفیتی که از کشور های آمریکا و امارات وارد کشور چین می شوند و سپس در آن جا مونتاژ می شوند ساخته می شوند. از این رو از دیگر دلایل بسیار مهم با کیفیت بودن کولر های گازی جنرال گلد نیز می توان به این موضوع اشاره کرد.

کولر های گازی اجنرال و یا کولر های گازی جنرال گلد ؟

در رابطه با کولر های گازی اجنرال ، طبق تحقیقات انجام شده این برند از کولر گازی در سال ۲۰۱۸ وارد بازار شده اند . این برند از کولر گازی از طرح جنرال گلد که تحت لیسانس تایلند طراحی شده است؛ کپی شده است. یک سوال در رابطه با کولر های گازی اجنرال نیز وجود دارد و آن این است که کولر های گازی اجنرال از ان جایی که کپی است آیا کیفیت یکسانی با کولر های گازی جنرال گلد دارد یا نه ؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت کولر های گازی اجنرال همان طور که گفتیم کپی شده کولر های گازی جنرال گلد است اما این بدان معنا نیست که از کیفیت بسیار خوبی همانند کولر های گازی جنرال گلد برخوردار هستند. چرا که کولر های گازی اجنرال در شهر بانه توسط برخی از متقلبین طراحی و روانه بازار می شوند. از این رو از نظر کیفیت ، کیفیت بسیار پایینی نسبت به کولر گازی اصل جنرال گلد دارند.

مطالب مرتبط

مقایسه کولر گازی جنرال گلد با ایوولی

کولر گازی جنرال گلد یا گری؟

مزایا و معایب کولر های گازی اجنرال

همان طور که می دانید برند های مختلف کولر های گازی از مزایا و معایبی خاصی برخوردار هستند که در این قسمت به برسی مزایا و معایب برند اجنرال می پردازیم:

از معایب بارز کولر های  گازی اجنرال  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کولر های گازی اجنرال نسبت به کولر های گازی جنرال گلد از مصرف انرژی بسیار بالایی برخوردار هستند. چرا که گاز مصرفی اجنرال متفاوت تر از کولر گازی جنرال گلد است.
  • کولر گازی اجنرال برخلاف کولر های گازی جنرال گلد از فیلتر تهویه برخوردار نیست. از این رو این برند برای اشخاصی که مشکل تنفسی دارند مناسب نیست.
  • برند اجنرال برخلاف جنرال گلد نیازمند سرویس سالانه و یا شش ماهه است . چرا که در غیر این صورت فعالیت مناسبی از این برند را نمی توانید مشاهده کنید.
  • کولر گازی اجنرال مجهز به فناوری اینورتر نمی باشد، از این رو شما نمی توانید در کولر های گازی اجنرال فعالیتی همانند کولر های گازی جنرال گد مشاهده کنید.
  • از آن جایی که کولر گازی اجنرال نمایندگی رسمی و معتبر در ایران ندارد. از این رو این برند گارانتی معتبر ندارد. اگر فروشگاهی که کولر گازی اجنرال را از آن جا خریداری کرده اید به شما گارانتی ارائه داد از معتبر بودن آن اطمینان کنید. چرا که در ۸۰ درصد از مواقع گارانتی ارائه شده تنها یک برق کاغذ است که اعتباری ندارد.
  • برند اجنرال بر خلاف جنرال گلد که ۳۰ متر پرتاب باد دارد فقط می تواند ۲۰ متر را ساپورت کند و پتانسیل خنک کردن محیط بزرگ تر از ۲۰ متر را ندارد.

در رابطه با مزایای کولر های گازی اجنرال می توان گفت این برند همانند کولر گازی جنرال گلد مجهز به ریموت ، تایمر خواب، مجهز به سیستم های گرمایشی ، سرمایشی و تسویه است.

مزایا و معایب کولر های گازی اجنرال

مطالب مرتبط

مزایای کولر گازی جنرال گلد

معایب کولر گازی جنرال گلد چیست؟

قیمت کولر های گازی جنرال گلد

همان طور که مشاهده کرید کولر های گازی اجنرال همانند کولر گازی جنرال گلد از برخی مزایا نیز برخوردار است. اما کولر گازی اجنرال نسبت به کولر گازی جنرال گلد از معایب بیشتری برخوردار است . از این رو اگر بخواهیم به صرفه خرید خود را انجام دهیم  کولر گازی جنرال گلد بهترین انتخاب است.

همچنین بهتر است بدانید کولر های گازی جنرال گلد از قیمت مناسبی نسبت به کولر گازی اجنرال برخوردار است. شما ممکن است هزینه هنگفتی بپردازید تا کولر گازی اجنرال با کیفیت پایین خریداری کنید. و همین طور ممکن است هزینه معقولی جهت خرید کولر گازی جنرال گلد با ضمانت اصل بودن بپردازید. حال بگویید خرید کدام محصول معقولانه تراست؟ به طور قطع کولر گازی جنرال گلد انتخاب درست و مناسبی است.

شما می توانید  کولر گازی جنرال گلد را از تنها وب سایت رسمی و معتبر جنرال گلد با ضمانت اصل بودن انتخاب و خریداری کنید. همچنین شما می توانید با مراجعه به وب سایت جنرال گلد و مراجعه به پشتیبانی جنرال گلد ادرس و شماره تماس نمایندگی های معتبر فروش کولر های گازی جنرال گلد را به دست آورید.

قیمت کولر های گازی جنرال گلد

کلام آخر

برند جنرال گلد  یکی از شرکت های تولید کننده  انواع سیستم های تهویه مطبوع در انواع مدل ها در سطح وسیع با انواع کاربرد های متنوع  است . این کولر ها حاصل  ساخت  کشور های تایلند و مونتاژ بی عیب و نقص چین است  که در مطلب بالا به مقایسه کولر های گازی جنرال گلد و کولر های گازی اجنرال پرداختیم.

هم چنین  شما می توانید با بررسی دقیق هر یک از ویژگی های محصولات سرمایشی و گرمایشی جنرال گلد بهترین انتخاب  را انجام داده و خرید را از سایت رسمی این برند جنرال گلد انجام دهید.

1 دیدگاه برای “مقایسه کولر های گازی جنرال گلد و کولر های گازی اجنرال

  1. اشتراک‌ها: کولر گازی اجنرال ساخت کجاست؟ _ کولر های گازی جنرال گلد - جنرال گلد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *