کولر گازی گری ساخت کجاست؟

در میان برند های کولر های گازی در بازار تنها چند برند به محبوبیت و فروش بالا دست یافته اند که یکی از آن ها کولر گازی گری و دیگری کولر گازی جنرال گلد است. در ادامه با ما همراه باشید تا به برسی موضوع کولر گازی گری ساخت کجاست بپردازیم.

کولر گازی گری

کولر گازی گری اصل در سال ۱۹۹۷ تحت لیسانس کشور آمریکا طراحی و سپس روانه بازار شد. از این رو می توان گفت کولر های گازی گری ساخت کشور آمریکا هستند. از این رو می توان به طور قطع بیان کرد ، شما می توانید بهترین کیفیت را در کولر های گازی گری مشاهده کنید.

اما جالب است بدانید به سبب اینکه کشور آمریکا نمی توانست به تنهایی نیاز تمامی کاربران را تامین کند، از این رو مونتاژ کولر گازی گری را به کشور چین سپرد . اما با این حال کولر های گازی گری باز هم در میان سایر برند ها رتبه دوم کیفیت را دارا است. اما در ابتدا این گونه بود که تمامی قطعات مورد استفاده در ساخت کولر های گازی گری  از کشور آمریکا وارد کشور چین می شد و سپس در ساخت و مونتاژ این محصول استفاده می شد. اما اکنون که شما کولر های گری موجود در بازار را مشاهده می کنید ساخت و طراحی شده کشور چین و یا ایرانی هستند که توسط کارگران کم تجربه ساخته شده اند.

کولر گازی گری

کولر های گازی گری اصل برچسب نشان دارند ، که این پرچم نشان می دهد که این محصول تحت لیسانس کشور آمریکا تولید شده است . مطلب ذکر شده بر روی برچسب کولر های گازی گری اصل به این صورت است ( Made in USA ) و همچنین پرچم کشور آمریکا هم ممکن است در اطراف پرچم مشاهده کنید.

مطلب مرتبط : کولر گازی جنرال گلد یا گری؟

روش تشخیص اصل بودن کولر های گازی گری

کولر های گازی گری از جمله کولر های گازی موجود در بازار هستند که احتمال تقلبی بودن آن ها در بازار همانند کولر های گازی جنرال گلد بیشتر است، از این رو برای تشخیص اصل بودن این برند بایستی سریال نامبر برند موجود بر روی کارتن را با سرایل نامبر روی محصول تطابق داده و در گوگل همان سریال نامبر را سرچ کنید . اگر نتیجه بارگیری شما در گوگل با اطلاعات کولر گازی خریداری شده همخوانی داشت ، در این صورت می توان گفت کولر گازی شما اصل است.

روش تشخیص اصل بودن کولر های گازی گری

کولر های گازی جنرال گلد

همچنین در رابطه با کولر های گازی جنرال گلد بهتر است بدانید ، این برند تا به امروز تنها برندی است که می توان به اصل بودن آن اطمینان داشت همچنین می توان گفت کولر گازی جنرال گلد نسبت به سایر برند های موجود در بازار از قیمت مناسبی برخوردار است.

شما می توانید کولر گازی جنرال گلد در صورت تمایل از تنها وب سایت معتبر و رسمی  جنرال گلد با خرید اینترنتی  تهیه کنید. و همچنین شما می توانید  از طریق وب سایت رسمی جنرال گلد ادرس نمایندگی های فروش کولر های گازی جنرال گلد را به دست اورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *