مقایسه کولر گازی جنرال گلد و کولر گازی زانتی

در این مطلب در نظر داریم شما را تفاوت کولر های گازی جنرال گلد و جنرال زانتی آشنا کنیم. این موضوع به شما در هنگام خرید کولر گازی کمک می کند.

کولر گازی زانتی یا کولر گازی جنرال گلد؟

کولر های گازی موجود در بازار انواع مختلفی دارند. اما کدام کولر گازی برای خرید مناسب هستند. همان طور که می دانید کولر های گازی جنرال گلد از با کیفیت ترین و بهترین کولر های موجود در بازار به شمار می روند. چرا که کولر گازی جنرال کلد محصول دو کشور تایلند و چین هستند. این مجصول در ابتدا توسط کشور تایلند طراحی شد و پس از آن برای مونتاژ به کشور چین ازسال شد.

همچنین بهتر است بدانید قطعات استفاده شده در کولر گازی جنرال گلد از کشور های امارات و آمریکا وارد کشور چین می شوند ، سپس در کشور مونتاژ می شوند.

اما در رابطه با کولر های گازی زانتی بهتر است بدانید این کولر گازی به صورت کپی و تقلبی در بازار به فروش می رسند. به معنای واقعی این مجصول فقط به درد این می خورد که فقط شش ماه فعالیت کنند سپس برای تعمیر کلی به تمیرگاه می رود. این محصول توسط متقلبان تولید و روانه بازار می شوند.

اگر به دنبال این خرید اصل برند زانتی هستید، بهتر است بدانید این برند در کشور ایران وجود ندارد. و اگر هم در یک فروشگاه این محصول را مشاهده کنید به طور حتم مطمئن باشید تقلبی هستند. این محصول در شهر بانه توسط برخی کارگر نابلد با استفاده از قطعات دست دوم و بسیار بی کیفیت تولید می شوند.

کولر گازی زانتی یا کولر گازی جنرال گلد؟

از جمله بارز ترین قطعات استفاده شده در کولر های گازی جنرال گلد می توان به اینورتر اشاره کرد. که این قابلیت را فقط می توانید در کولر های گازی جنرال گلد مشاهده کنید. اینورتر مهم ترین و بارز ترین ویژگی کولر های گازی جنرال گلد به شمار می روند.

اما این اینورتر چیست؟ اینورتر به فعالیت بسیار بهتر کولر های گازی جنرال گلد کمک می کند. همان طور که می دانید کولر های گازی جنرال گلد نخ تنها از مجهز به اینورتر هستند ، بلکه از قطعات بسیار با کیقیت آمریکایی نیز در ساخت این محصول استفاده شده است. ا

از کاربرد هاای کولر گازی مجهز به اینورتر می توان به فعالیت بی صدا، تنظیم دما هنگامی که دمای محیط به دمای ایده آل می رسد، همچنین اینورتر در کاهش هزینه های مصرفه شما صرفه جویی می کند. همچنین بهتر است بدانید کولر های گازی جنرال گلد به کمپرسوری روتاری مسی مجهز هستند . اما شما نمی توانید این قابلیت را در کولر های گازی زانتی مشاهده کنید. از این رو اگر این مطلب را برسی کنید . خود به این نتیجه می رسید که کدام کولر برای خرید مناسب است .

مطالب مرتبط

کولر گازی هایسنس یا جنرال گلد؟

تفاوت کولرگازی جنرال گلد و جنرال شکار

معایب کولر گازی زانتی

تمامی برند های کولر گازی موجود در بازار از مزایا و معایب خاصی برخوردار هستند. برای مثال برخی از کمپانی های تولید کولر گازی مانند جنرال گلد هدف اصلی خود را فروش نه بلکه رضایت مشتری قرار داده است . اما این موضوع در رابطه با کولر گازی زانتی صدق نمی کند. به این صورت که کولر های گازی کمپانی خاصی برای تولید ندارد و توسط برخی متقلب تولید و روانه بازار می شوند.

برند زانتی نمایندگی انحصاری ندارد و هر محصولی با برند زانتی در بازار مشاهده می کنید همگی تقلبی هستند.  از این رو در هنگام خرید دقت کنید. خرید محصولات تقلبی از آن جهت به شما توصیه نمی شود که این محصولات پس از اینکه توسط مشتری خریداری می شوند پس از حدود یک الی شش ماه دچار نقص های فنی می شوند که شما مجور هستید به دنبال تعمیرکار بروید تا بتواند مشکل شما را حل کند.

از آنجایی که کولر های گازی زانتی نمایندگی انحصاری در ایران ندارند ، از این رو شما نمی توانید تعمیر کاری پیدا کنید تا از تعمیر این برند سر رشته داشته باشد.

مطلب مرتبط: مزایای کولر گازی جنرال گلد

معایب کولر گازی زانتی

تشخیص اصل و تقلبی بودن کولر های گازی

برای تشخیص اصل و تقلبی بودن کولر گازی ابتدا بایستی سریال نامیر روی کارتن و پشت کولر را با یکدیگر مقایسه کنید از این دو شماره با یکدیگر مطابقت داشتند این برند ۵۰ درصد می تواند اصل باشد اما برای اطمینان کافی بایستی این سریال نامبر را در گوگل سرچ کنید . اگر نتیجه ای که گوگل به شما نشان داد با کولر گازی خریداری شده شما مطابقت  داشته باشد کولر شما ۱۰۰ درصد اصل است.

شما این روش را می توانید در خرید انواع کولر های گازی استفاده کنید و متوجه اصل و تقلبی بودن جنس خود شوید.

همچنین اگر به دنبال خرید کولر گازی جنرال گلد به ضمانت اصل بودن هستید ، می توانید به تنها وب سایت رسمی و معتبر جنرال گلد مراجعه کنید تا بتوانید با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید. همچنین شما می توانید با مراجعه به وب سایت جنرال گلد می توانید از خدمات نصب رایگان، گارانتی ۱۸ ماه و معتبر ، خدمات ارسال رایکان، خدمات تعمیر و… بهره مند شوید.

همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت جنرال گلد آدرس و شماره تماس نمایندگی های رسمی و معتبر را در شهر خودتان را به دست آورید و سپس با خیالی راحت اقدام به خرید کنید.

معایب کولر گازی زانتی

مطالب مرتبط

کولر گازی جنرال گلد چگونه کولری است؟

ویژگی کولر های گازی جنرال گلد

کلا آخر

برند جنرال گلد  یکی از شرکت های تولید کننده  انواع سیستم های تهویه مطبوع در انواع مدل ها در سطح وسیع با انواع کاربرد های متنوع  است . این کولر ها حاصل  ساخت  کشور های تایلند و مونتاژ بی عیب و نقص چین است  که در مطلب بالا به مقایسه کولر های گازی جنرال گلد و کولر های گازی زانتی پرداختیم.

هم چنین  شما می توانید با بررسی دقیق هر یک از ویژگی های محصولات سرمایشی و گرمایشی جنرال گلد بهترین انتخاب  را انجام داده و خرید را از سایت رسمی این برند جنرال گلد انجام دهید.

4 دیدگاه برای “مقایسه کولر گازی جنرال گلد و کولر گازی زانتی

  1. اشتراک‌ها: مقایسه کولر های گازی جنرال گلد و ایران رادیاتور_ تفاوت کولر های گازی جنرال گلد و ایران رادیاتور_معایب کولر های گازی ایران رادیاتور - جنرال گل

  2. اشتراک‌ها: مقایسه کولر گازی جنرال گلد _ برسی کولر گازی جنرال گلد _ مزایا و معایب کولر گازی جنرال گلد - جنرال گلد

  3. اشتراک‌ها: کولر گازی نوبل ساخت کجاست؟ - مزایای کولر گازی نوبل - معایب کولر گازی نوبل - جنرال گلد

  4. اشتراک‌ها: کولر زانتی ساخت کجاست؟ - مزایا و معایب - general gold - جنرال گلد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *