کولر گازی یونیوا ساخت کجاست؟

از جمله با کیفیت ترین کولر های گازی می توان به برند معروف جنرال گلد و یونیوا اشاره کرد. این دو برند از جمله برند های پر طرفدار در سرتا سر جهان به شمار می روند . این دو برند به صورت اصل وارد کشور می شوند. اما پیدا کردن نسخه اصل برند های جنرال گلد و یونیوا کار آسانی نیست.

کولر گازی یونیوا

کولر گازی اصل یونیوا محصول کشور آفریقای جنوبی می باشد. قطعات کولر گازی یونیوا اصل در کشور تایلند ساخته می شوند. و سپس برای مونتاژ نهایی راهی کشور چین می شوند. محصولات اصل برند یونیوا از طریق های مختلف مانند لنج ها ، مرزهای دریایی ، خاکی و… وارد کشور ایران می شوند.

اما یک نقطه بسیار مهم در این جا وجود دارد و آن این است که ، کولر های گازی یونیوا از طرح های تقلبی که در شهر بانه تولید می شوند و در میان محصولات اصل این برند روانه بازار می شوند. از این ممکن است جنس تقلبی را با نام جنس اصل به شما بفروشند . که اگر محصول خود را از نمایندگی ها خریداری نکرده باشید ؛ مرجوع کردن محصول خریداری شده غیر ممکن است.

کولر گازی یونیوا

برند یونیوا نیز همانند کولر های گازی جنرال گلد از بهترین کیفیت برخودار هستند اما یک تفاوت اساسی میان کولر های گازی جنرال گلد و کولر های گازی یونیوا وجود دارد و آن این است که هدف اصلی کمپانی بزرگ جنرال گلد رضایت مشتری است از این نه تنها محصولی بدون عیب و نقص روانه بازار می کند ، بلکه این محصولات از قیمت بسیار پایین و مناسبی نیز برخوردار هستند.

اما در رابطه با کولر های گازی یونیوا بهتر است بدانید ، این برند با قیمت نجومی در بازار به فروش می رسد که این موضوع بسیار غیر معقول است . چرا که نه تنها شما از صحت اصل بودن محصول آگاه نیستید بلکه قرار است هزینه زیادی بابت خرید این محصول بپردازید . همچنین بهتر است بدانید کولر های گازی یونیوا فاقد سریال نامبر برای چک کردن اصل و یا تقلبی بودن هستند . از این رو تنها راهی که می توانید از اصل بودن این محصول اطمینان داشته باشید خرید محصول از نمایندگی های معتبر است .

اما در رابطه با کولر های گازی جنرال گلد بهتر است بدانید ، این برند تا به امروز تنها برندی است که می توان گفت اصل است ، از قیمت مناسبی برخوردار است ، می توان از وب سایت معتبر جنرال گلد خرید اینترنتی کولر های گازی جنرال گلد را انجام داد ، و همچنین می توان از طریق وب سایت رسمی جنرال گلد ادرس نمایندگی های فروش کولر های گازی جنرال گلد را به دست اورید.

کولر گازی یونیوا

مطالب مرتبط

فروشگاه های کولر گازی جنرال گلد

کولر های گازی جنرال گلد

کلام اخر

برند جنرال گلد  یکی از شرکت های تولید کننده  انواع سیستم های تهویه مطبوع در انواع مدل ها در سطح وسیع با انواع کاربرد های متنوع  است . این کولر ها حاصل  ساخت  کشور های تایلند و مونتاژ بی عیب و نقص چین است . در مطلب بالا به برسی موضوع کولر گازی ایوولی ساخت کدام کشور است  و… پرداختیم.

شما می توانید با بررسی دقیق هر یک از ویژگی های محصولات سرمایشی و گرمایشی جنرال گلد بهترین انتخاب  را انجام داده و خرید را از سایت رسمی این برند جنرال گلد انجام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *