کدام کمپرسور کولر گازی بهتر است؟

اگر بخواهید که قبوض آب و برق شما کاهش یابد،  و در حین کار صدای زیادی ایجاد نکند، بایستی بهترین کولر گازی را با بهترین کیفیت کمپرسور تهیه کنید. اما کدام کمپرسور کیفیت خوبی دارد؟ کدام کولر گازی می تواند بهترین کیفیت را به کاربران ارائه دهد؟ برای دریافت پاسخ این سوالات در ادامه با ما همراه باشید.

کمپرسور چیست؟

مبرد ماده ای است که تهویه مطبوع را ممکن می کند.  مبرد در حالت کم فشار خود خنک است و در برخورد با هوای گرم باعث تبخیر می شود ، که این امر باعث خنک شدن هوا و کاهش دما می شود. هنگامی که مبرد در حالت فشار بالا قرار دارد، گرم است و در برخورد با هوای خنک متراکم می شود ، این باعث گرم شدن هوا و در نتیجه افزایش دما می شود.

این تغییر از فشار بالا به کم فشار به دلیل کمپرسور امکان پذیر است که بخشی ازکولر گازی است که در بیرون قرار دارد. کار اصلی کمپرسور این است که دما و فشار بخار مبرد را بالا ببرد، به طوری که هنگام سرد شدن باعث تبخیر آن شود و هوای خنک را برای محیط شما فراهم می کند.

کمپرسور کولر گازی با فشرده سازی بخار مبرد کار می کند و باعث افزایش فشار آن و تبدیل آن به گاز داغ می شود. خنک شدن با تراکم گاز داغ با کشیدن هوای محیط از طریق سیم پیچ متراکم با استفاده از یک فن حاصل می شود که به عنوان هوای گرم خارج می شود.

با سرد شدن گاز مبرد، به مایع تبدیل می شود و کمپرسور آن را در داخل محیط به سمت اواپراتور پمپ می کند. در این مرحله از یک دستگاه محدود کننده یا انبساط عبور می کند که فشار مبرد را کاهش می دهد و باعث تبخیر می شود که باعث خنک شدن هوا می شود. سپس دوباره به بیرون به کمپرسور پمپ می شود تا چرخه دوباره راه اندازی شود.

کمپرسور با لوله های مسی مبرد به بقیه سیستم متصل می شود که به مبرد اجازه گردش می دهد. همچنین به یک منبع برق نیاز دارد و تا حد زیادی به برق خانه شما متصل باشد.

کمپرسور چیست؟

اگر به مطالعه مطلب بالا پرداخته باشید ، متوجه خواهید شد ، کمپرسور نقش بسیار مهمی در فعالیت کلر گازی دارد ، به گونه ای که اگر مشکل کوچکی در کمپرسور رخ دهد ، کولر گازی شما نمی تواند به فعالیت خود ادامه دهد. کمپرسور های در دو مدل با کیفیت و معمولی در بازار وجود دارند. به طوری که کولر کمپرسور با کیفیت در سکوت کامل و مرتب ، بدون هر گونه مشکلی به فعالیت خود ادامه می دهد.

اما در رابطه با کمپرسور های کم کیفیت می توان گفت ، شما بایستی در طول شبانه روز تحمل شنیدن صدای فعالیت کمپرررسور باشید . فعالیت کمپرسور های معمولی همانند فعالیت تهویه است ، همان قدر ازار دهنده. از این رو اگر برای شما مهم است که در آامش کامل از باد خنک لذت ببرید ، خرید کولر گازی با کیفیت با بهترین کمپرسور ضرورت دارد.

چگونه یک کمپرسور کولر گازی انتخاب کنم؟

برای انتخاب کمپرسور مناسب برای کاربرد مناسب ، ظرفیت باید نسبت به سطوح دما و فشار در نظر گرفته شود. به این دلیل که حجم اشغال شده توسط مولکول های بخار مبرد بر اساس دما و فشار درون سیستم متفاوت است.

همان طور که گفتیم در داخل کولر های گازی یک کمپرسور وجود دارد. کمپرسور نقش بسیار مهمی در فشرده ‌سازی مبرد دارد که برای بالا بردن دما وارد تجهیزات می‌ شود. پس از گرم شدن، گاز از واحد خارج شده و وارد کندانسور می شود تا خنک سازی شروع شود.

از این رو وجود کمپرسور برای فعالیت تمامی کولر های گازی ضرورت دارد.

اگر کمپرسور کولر گازی شما دچار مشکل فنی شده است و نیاز به تعمیر و یا نیاز به تعویض دارد ، بهتر است با پشتیبانی وب سایت رسمی و معتبر جنرال گلد برای مشاوره گرفتن و رفع مشکل تماس حاصل کنید .

کدام کولر گازی کمپرسور بهتری دارد؟

یکی از بهترین کمپرسور ها را شما می توانید در کولر های گازی جنرال گلد مشاهده کنید ، از جمله رایج ترین سوالات کاربران در رابطه با کولر های گازی این است که چرا کمپرسور کولر گازی کار نمی کند؟ در پاسخ به این سوال می تواند گفت کولر گازی خریداری شده شما از کیفیت کمپرسور بسیار کمتری برخوردار است، چرا که کمپرسور کولر گازی جنرال گلد به دلیل اینکه از جنس مسی است ، نه تنها زنگ نمی شود بلکه به هیچ عنوان نیز دچا خوردگی نخواهد شد.

از این رو نه تنها می توانید نظرات کاربران در رابطه با کولر های گازی جنرال گلد را برسی کنید بلکه می توانید با اندکی تحقیق متوجه کیفیت فوق العاده این برند شوید.  از نظر کارشناسان تنها کولر گازی که می توانید در شهر های شرجی و مرطوب با خیال راحت بدون احتمال زنگ زدگی خریداری کنید ، کولر گازی جنرال گلد است . چرا که تمامی قطعات این کولر گازی از جنس مس هستند.

کدام کولر گازی کمپرسور بهتری دارد؟

اما در رابطه با سوال  کاربران در تصمیم خرید کولر گازی  کدام کولر گازی را بخریم ؟ برای پاسخ به این سوال بایستی صریح باشیم و صداقت کلام داشته باشیم و صرفا برای اینکه نمایندگی جنرال گلد هستیم نباشد، ، کولر های گازی جنرال گلد تنها برند پر فروش و با کیفیت در بازار است که شما می توانید با خیال راحت با ضمانت کامل خریداری کنید.

 کلام آخر

برند جنرال گلد  یکی از شرکت های تولید کننده  انواع سیستم های تهویه مطبوع در انواع مدل ها در سطح وسیع با انواع کاربرد های متنوع  است . این کولر ها حاصل  ساخت  کشور های تایلند و مونتاژ بی عیب و نقص چین است .

و در آخر شما می توانید با بررسی دقیق هر یک از ویژگی های محصولات سرمایشی و گرمایشی جنرال گلد از وب سایت جنرال گلد بهترین انتخاب  را انجام داده و در صورت تمایل خرید خود را از تنها  سایت رسمی و معتبر جنرال گلد انجام دهید.

1 دیدگاه برای “کدام کمپرسور کولر گازی بهتر است؟

  1. اشتراک‌ها: کمپرسور کولرگازی چیست و چگونه کار می کند +(راهکارهای حل مشکل صدای زیاد آن) - جنرال گلد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *