دفترچه راهنمای کولر گازی جنرال گلد

کولر های گازی جنرال گلد از با کیفیت ترین برند های موجود در بازار به شمار می روند. این برند از این نظر با کیفیت ترین برند به شمار می روند ، چرا که از بهترین قطعات موجود در دنیا در ساخت این برند از کولر گازی استفاده شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

دفترچه راهنمای کولر گازی جنرال گلد چه کاربردی دارد؟

یکی از کاربردی ترین محصولاتی که در کارتن کولر گازی جنرال گلد قرار دارد، به جز کولر گازی جنرال گلد می توان به دفترچه راهنمای کولر گازی جنرال گلد اشاره کرد. به گونه ای که شما می توانید از طریق برسی دفترچه راهنما ، چگونگی کارکرد با ریموت کنترل و یا کولر گازی را یاد بگیرید.

دفترچه راهنما با توجه به کشور مقصد در زبان های مختلف راحی می شوند . از این رو نباید نگران این  باشید که سواد زبان انگلیسی ندارید. چرا که اگر در کشور ایران زندگی می کنید و تنها به زبان فارسی مسلط هستید، به طور قطع دفترچه راهنمای کولر گازی شما فارسی است.

از جمله کاربرد های دفترچه راهنمای کولر های گازی جنرال گلد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • راهنمای طرز کار با ریموت کنترل کولر گازی جنرال گلد
  • راهنمای کنترل کولر گازی جنرال گلد از راه نزدیک و از راه دور
  • آموزش استفاده درست از انواع کولر گازی جنرال گلد
  • برسی دکمه ها و آشنایی با کارکرد هر دکمه در کولر گازی جنرال گلد
  • معرفی کامل کولر گازی جنرال گلد با مزایا و معایب و… از جمله کاربرد کولر های گازی جنرال گلد به شمار می روند.

دفترچه راهنمای کولر گازی جنرال گلد چه کاربردی دارد؟

برای مثال شما می توانید کاربرد هر گزینه را که بر روی ریموت کنترل مشاهده می کنید در دفترچه راهنمای با توضیحات کامل مشاهده کنید.

برای مثال دکمه انگلیسی ON/OFF به معنای روشن و خاموش کردن کولر گازی جنرال گلد است .

دکمه انگلیسی mode که در پنج حالت کاربرد دارد. و شما می توانید با فشار دادن این دکمه به صورت پشت سر هم حالت مورد نظر خود را پیدا و انتخاب کنید.

دکمه swing در کولر های گازی جنرال گلد به منظور چرخش هوایی که به داخل محیط فوت می شود تاثیر دارد.

دکمه timer  در کولر های گازی جنرال گلد به منظور تعیین زمان شروع و خاموش شدن کولر گازی به صورت خودکار در یک بازه زمانی کاربرد دارد. به گونه ای که با استفاده از دکمه تایمر می توانید یک زمان مشخص تعیین کنید که در ان بازه زمانی کولر شما روشن شود و پس از زمان سپری شده خاموش شود. به خاطر داشته باشید در هنگام استفاده از این دکمه چراغ تایمر روشن می شود که به این چراغ به رنگ سبز است.

شما بر روی ریموت کنترل کولر گازی جنرال گلد دو دکمه + و – را مشاهده می کنید . این دو دکمه در کم و زیاد کردن درجه کولر گازی جنرال گلد دخالت دارند.

دکمه مهم و کاربردی دیگر در کولر های گازی جنرال گلد دکمه fan است. این دکمه سرعت فن کولر را به ترتیب زیاد، متوسط ، کم و خاموش می کند.  که شما می توانید این گزینه ها را بر روی صفحه نمایشگر ریموت و یا کولر گازی مشاهده کنید. و…. از جمله کاربرد های دکمه های ریموت کنترل جنرال گلد به شمار می روند که شما می توانید در دفترچه راهنما مشاهده کنید.

مطلب مرتبط: کارکرد کنترل کولر گازی جنرال گلد

دفترچه راهنمای کولر گازی جنرال گلد چه کاربردی دارد؟

قیمت کولر های گازی جنرال گلد

همان طور که می دانید کولر های گازی جنرال گلد از بهترین برند های موجود در بازار جهانی هستند که قابل مقایسه با سایر کولر های گازی نیست. این برند محصول تکامل یافته دو کشور چین و تایلند است . به گونه ای که کولر گازی جنرال گلد تحت لیسنانس کشور تایلند به وجود آمده است.

پس از آن محصول طراحی شده به کشور چین جهت مونتاژ فرستاده شده است. و در آن جا توسط بهترین مهندسان به تولید انبوه بدون هیچگونه عیب و ایرادی رسیده است. همچنین بهتر است بدانید تمامی قطعات استفاده شده در کولر های گازی جنرال گلد از کشور های آمریکا و امارات وارد کشور چین شده است تا در ساخت محصول از آن ها استفاده شود.

یکی از اصلی ترین دلایلی که می توان گفت کولر گازی جنرال گلد در مقایسه با سایر برند ها همیشه حرف اول را می زند ، قطعات استفاده شده در کولر گازی  جنرال گلد است.

کولر های گازی جنرال گلد علاوه بر اینکه از بهترین کیفیت برخوردار هستند ، از مناسب ترین قیمت نیز برخوردار هستند. البته برای خرید با کفیت و با ضمانت اصل و قیمت مناسب بایستی خرید خود را نمایندگی ها، فروشگاه ها، وب سایت های رسمی خریداری کنید.

جنرال گلد تنها سایت رسمی و معتبر فروش کولر های گازی جنرال گلد است که شما می توانید با مراجعه به این سایت و مشاهده محصولات، کولر گازی منتخب خود را انتخاب و سپس به صوت اینترنتی خرید خود را با ضمانت اصل بودن خریداری کنید.

همچنین شما می توانید با خرید از وب سایت رسمی جنرال گلد از خدمات فروش نیز بهره ببرید. از جمله خدمات فروش می توان به ، رسم و راه اندازی رایگان کولر گازی، پرداخت درب منزل، ارسال رایگان ، استفاده از قابلیت خرید اقساطی یا چک معتبر، ارائه گارانتی معتبر ۱۸ ماه و…. از جمله خدماتی است که شما می توانید با خرید اینترنتی از جنرال گلد بهره ببرید .

اما اگر بنا به دلایلی تمایل به خرید حضوری دارید . مجددا می توانید با مراجعه به وب سایت جنرال گلد و سپس با تماس با پشتیبانی سایت ، ادرس و شماره تماس دقیق نمایندگی های معتبر فروش کولر های گازی جنرال گلد را به دست اورید تا خرید خود را با خیال راحت با ضمانت اصل و قیمت مناسب خریداری کنید.

قیمت کولر های گازی جنرال گلد

مطالب مرتبط

کولر های گازی جنرال گلد

ویژگی کولر های گازی جنرال گلد

کلام آخر

برند جنرال گلد  برای یکی  از کمپانی های بزرگ تولید کننده  انواع سیستم های تهویه مطبوع در انواع و طرح های مختلف است. این کولر ها حاصل  ساخت  کشور های تایلند و مونتاژ بی عیب و نقص کشور چین است  که در مطلب بالا به برسی ویژگی های جنرال گلد با جزئیات کامل  پرداختیم.

هم چنین  شما می توانید با بررسی دقیق هر یک از ویژگی های محصولات سرمایشی و گرمایشی جنرال گلد بهترین انتخاب  را انجام داده و خرید خود را از سایت رسمی جنرال گلد انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *